zdjęcie-oferta

Konsultacja terapeutyczna
linia

Jest to spotkanie, mające na celu wstępne rozpoznanie sytuacji życiowej i emocjonalnej klienta, dzięki któremu możliwe jest wybranie najbardziej adekwatnej formy pomocy. Liczba sesji konsultacyjnych zależy od złożoności problemu oraz gotowości klienta do podjęcia kolejnych kroków. Najczęściej jest to od 3 do 5 spotkań.

Psychoterapia indywidualna
linia

To cykl regularnych spotkań mających na celu trwałą zmianę w codziennym funkcjonowaniu klienta, rozpoznanie jego zasobów a także ograniczeń na drodze do pełnego i satysfakcjonującego życia. Psychoterapia może mieć perspektywę krótkoterminową (do 20 spotkań) lub długoterminową. Psychoterapia długoterminowa to proces pogłębionej pracy dotykający funkcjonowania klienta na wielu płaszczyznach. Odbywa się w tempie klienta i trwa, tak długo, jak klient potrzebuje. Sesje odbywają się cyklicznie, raz w tygodniu, trwają 50 minut.

Warsztaty rozwoju osobistego
linia

To grupowe spotkania prowadzone w nurcie Gestalt, w oparciu o proces grupowy skupiające uczestników wokół poszerzania świadomości w zakresie emocji, ciała, myśli i swoich sposobów bycia w relacjach. Praca w grupie umożliwia nieoceniający kontakt z sobą i z innymi, pozwala w bezpiecznych warunkach doświadczać i sprawdzać swoje granice, sięgać w potrzebie po wsparcie oraz inspirować się sobą nawzajem.
zdjęcie-gestalt

Gestalt
linia

Praca psychoterapeutyczna w nurcie Gestalt polega na poszerzaniu samoświadomości poprzez spotykanie się z sobą w autentycznej, prawdziwej relacji z psychoterapeutą. Daje to możliwość pooglądania siebie w relacji, w świecie, doświadczenia siebie w autentycznych emocjach, powrotu czucia, nazywania, dzielenia się, asymilowania i akceptowania tego, co jest moje.
Podczas pracy spotykają się emocje, myśli i potrzeby a także odczucia płynące z ciała. Dzięki świadomości i doświadczeniu siebie w tu i teraz dostrzegamy możliwość dokonania wyboru w zgodzie z tym, co potrzebujemy, wyboru tego co chcemy i jak chcemy dla siebie. Pozwala to brać odpowiedzialność za siebie i kreować życie w sposób pełny i satysfakcjonujący.
Dla mnie osobiście, kluczowym aspektem podejścia Gestalt jest wiara w możliwości jednostki, jej umiejętność wspierania siebie i korzystania z osobistego potencjału.
zdjęcie-gestalt
zdjęcie-cennik

Cennik
linia

Konsultacja terapeutyczna:  50 min - 180 PLN 
Psychoterapia indywidualna:  50 min - 180 PLN 
Ceny warsztatów rozwoju osobistego ustalane są zgodnie z wydarzeniami.
  Zapraszam Ciebie jeśli:
 • - przeżywasz kryzys emocjonalny
 • - odczuwasz lęk lub niepokój, który utrudnia codzienne funkcjonowanie
 • - doświadczasz uczucia smutku i nie potrafisz sobie z tym poradzić
 • - brakuje ci poczucia sensu, odczuwasz wewnętrzną pustkę
 • - masz poczucie utraty wpływu na swoje życie
 • - doświadczasz wyczerpania w poszukiwaniu spokoju, radości czy satysfakcji w życiu
 • - masz trudności w nawiązywaniu lub utrzymywaniu relacji rodzinnych, partnerskich, wychowawczych
 • - stoisz przed ważną zmianą w swoim życiu
 • - żyjesz w ciągłym napięciu, nie radzisz sobie ze stresem
 • - towarzyszy ci zaniżone poczucie własnej wartości
 • - chcesz lepiej poczuć, poznać i zrozumieć siebie